Çelik Yumruklar 2 Ne Zaman Çıkacak

Çelik Yumruklar 2 ne zaman çıkacak sorusunun cevabını merak etmenizi anlayabiliyoruz. İngilizce adı Real Steel olan film hem ailece izlenebilecek filmler arasında üst sıralarda gelmektedir. Özellikle çocukların büyük ilgisi toplayan ve Real Steel, devam filmini yakın zamanda duyuracağını açıkladı.

2011 yılında vizyona giren film yaklaşık 111 milyon dolar bütçe harcadı. Dünya genelinde 300 milyon dolar gelir elde etmeyi başaran Çelik Yumruklar filmi kısa zamanda büyük hayran kitlesine de sahip oldu. Hayranların ısrarına sessiz kalamayan yönetmen Shawn Levy Real Steel 2 filmi için kolları sıvadı. Bir yandan da Disney Plus Real Steel dizisi için hazırlıklarını tamamladığını ve yakın zamanda projeye başlayacağını duyurdu. Yönetmen Levy ise yapımcı olarak kadroda bulunacağını açıkladı.

Çelik Yumruklar 2 filmini izlemek için tahmini olarak 2024 yılını beklememiz gerekecek. Disney Plus‘ın dizi çekme fikri olmasaydı bu süre çok daha erken olabilirdi. Ancak dizi ile filmin bağlantılarını kurmak için sanırım dizinin ilk sezonunun yayınlanmasını beklemek zorundayız.

Çelik Yumruklar Kadrosu

Real Steel yani Çelik Yumrukları kadrosu bildiğimiz dünyaca ünlü isimleri barındırmaktadır. En ünlü olanları aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

  • Hugh Jackman
  • Evangeline Lilly
  • Dakota Goyo
  • Anthony Mackie
  • Kevin Durand
  • Hope Davis

Çelik Yumruklar Ne Zaman Çıktı?

Film 2011 yılında çıktı.

Çelik Yumruklar Bütçesi Nedir?

Film toplamda 111 milyon dolarlık bir bütçe harcadı.

Çelik Yumruklar Gişe Hasılatı?

Dünya genelinde yaklaşık 300 milyon dolar hasılat topladı.

Çelik Yumruklar 2 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Hazırlıklara başlandı Çelik Yumruklar 2 filmi dizisi ile birlikte çıkacak. 2024’e kadar vizyona girmesi bekleniyor.

Çelik Yumruklar Dizisi Ne Zaman Çıkacak

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Real Steel dizisi çıkış tarihi yakında açıklanması bekleniyor. Yönetmen Shawn Levy yine başrollerde Hugh Jackman ve Ryan Reynolds ile çalışmak istediğini açıkça belirtti. Diziyle ilgili bilinen en taze bilgi bu şekildedir. Çekilecek dizi filmin devamı mı yoksa adaptasyonu mu olacağı henüz kesin olarak belli değil. Umarım devamı niteliğinde olur. Disney evreni bunu en iyi şekilde yansıtacağından eminiz.

Çelik Yumruklar 2 Fragman

Bulduğumuz en güncel fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

YouTube video

Film hakkında verdiğimiz bilgilerden sonra daha farklı içeriklere göz atmak isterseniz Pis Yedili Nasıl Oynanır sizin için farklı bir seçenek olabilir.

5/5 - (1 vote)
Alakalı İçerikler
Eli Araç Sırası
Yorum yapın

2