Oya Maltepe

Oya Maltepe hakkında internet üzerinde paylaşılan doğru bilgileri toparlayıp sizler için bir araya getirdik.  Yazımızda kişi hakkında açık kaynak olarak paylaşılan bilgiler aşağıda başlıklar halinde sıraladık.

Oya Maltepe Kimdir, Nerelidir, Mesleği Nedir ve Kaç Yaşındadır?

1958 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır ve şu an 64 yaşındadır. Gazeteci kimliğinin yanı sıra yazarlık mesleğini icra etmektedir. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamladıktan sonra seksenli yılların başında Celal Şengör ile tanışmıştır. Ardından 1986 yılına gelindiğinde evlenmiştirler. Evlendikten üç yıl sonra 1986 yılında Asım Şengör dünyaya gelmiştir. Tek çocuk sahibi olan çift, 36 yıldır mutlu bir evlilik sürdürmektedirler. Hakkında internette çok fazla bilgi bulunmayan Oya hanımın maalesef son zamanlara ait güncel fotoğrafı da bulunmamaktadır. Eşi Celal Bey kadar halk önünde bulunmak istememesini anlayışla karşılıyor saygı duyuyoruz.

Oya Maltepe Kaç Yaşındadır?

Oya Maltepe 1958 doğumludur ve 64 yaşındadır.

Oya Maltepe Nerelidir?

Aslen İstanbulludur.

Oya Maltepe Kimin Eşi?

Celal Şengör ile 1986 yılında evlenmiştir.

Oya Maltepe’nin Çocuğu Kim?

Çocuğu Asım Şengör ve 1989 yılında doğmuştur.

Oya Maltepe Şengör Fotoğrafları

Oya hanımın internet üzerinde son zamanlarına ait fotoğrafları bulunmamaktadır. Yine de birkaç fotoğrafını merak edenler için bir araya getirdik.

Pin
Oya Maltepe Yeni Fotoğrafı

Bu konuların dışında Sirkeli Su Elektriği İletir Mi gibi spesifik bir soruya cevap verdiğimiz içeriğimiz ilginizi çekebilir.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

Mithat Can BOZ

Bir bilginin peşinden umarsızca koşan o kişi :)
Alakalı İçerikler
bankadan nasil para cekilir farkli yontemler 2022
Yorum yapın

1