Kova Burcu Günlük Yorum Rezzan Kiraz

Kova burcu günlük yorum Rezzan Kiraz tarafından günlük olarak yorumlanmaktadır. Rezzan hanımın Astrolojide ne kadar meşhur olduğunu herkes bilir. Uzun zamandır günlük yorumlarını internetten paylaşmayan Rezzan Kiraz sevenleri tarafından merak edilmektedir. Kova burcu hakkında neler söylediğiyle ilgili başlıklar halinde sıraladık.

Kova Burcu Aşk Yorumu – Rezzan Kiraz

İlişkilerinizi hareketlendirmek için harcadığınız önemli gayretler, önümüzdeki günlerde mutlaka sonuç verecektir. İlişkileriniz ve çevreniz arasında, önemli boyutlarda bir etkilenişim muhakkak vardır.

Kova Burcu İş Yorumu – Rezzan Kiraz

Zamanlama hususlarındaki sıkışıklıklarınızdan muhtemelen bu günlerde kurtulabilirsiniz. Ancak son zamanlardaki kafa bulanıklığınız, çok farklı açılımlarla, sizi ilginç ve oldukça yeni düşünceler içine getirebilir.

Kova Para Yorumu – Rezzan Kiraz

Önemli konulardan biri, kesinlikle tedbiri elden bırakmamaya devam etmelisiniz. Şu sıralar para görüşmelerinde özellikle dikkatli olmanız gereken mühim bir dönem. Sabırlı olursanız sağlam ve dikkatli araştırmalarla yöneleceğiniz girişimlerde önemli ölçüde sonuçlar elde edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Kimdir?

Uzman Astrolog, yazar ve araştırmacı Sn Rezan Kiraz, 8 Nisan 1957’de Sivas Divriği’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olarak tamamlayan ünlü Uzman Astrolog, mezuniyetinden sonra kariyerini Astroloji alanında ilerletmeye karar vermiştir. Türkiye’de, yine Astroloji alanında en önde gelen isimlerden biri olan Metin Kiraz ile evliliklerinden sonra, eşi Metin Kiraz’ın da katkılarıyla birlikte, Astroloji alanında kendi yorumlama sanatını oluşturdu.

Çeşitli ulusal basın ve yayın organlarında yaptığı önemli çalışmalarının yanı sıra yazdığı kitaplarla da tüm Türkiye’nin sempatisini ve sevgisini kazanan ünlü Astrolog, ülkemizde Astrolojinin tanınmasını ve aynı zamanda Astrolojiyi sevdirerek yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Astroloji alanında birçok konferans veren, yazılı ve görsel medya kanallarında da konuşmacı olarak çalışmalarına devam eden Rezzan hanım, Sem Akademi bünyesinde temel ve ileri seviye Astroloji eğitimleri vermektedir.

5/5 - (1 vote)
Alakalı İçerikler
Yorum yapın